"WITAJ SZKOŁO" - Rok szkolny 2011/2012

Jesteś tu: » Strona główna » TO JUŻ SIĘ WYDARZYŁO... » "WITAJ SZKOŁO" - Rok szkolny 2011/2012

1 września 2011r.

"WITAJ SZKOŁO" - Rok szkolny 2011/2012

W piękne, słoneczne przedpołudnie pierwszego wrzesnia o godzinie 10.00 rozpoczęliśmy nowy Rok Szkolny 2011/2012.

Po Mszy świętej udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie pani dyrektor – Dorota Twaróg - wygłosiła okolicznościowe przemówienie, podczas którego serdecznie powitała przybyłych gości, rodziców, a szczególnie serdecznie uczniów, z których najcieplej powitani zostali najmłodsi,  pierwszy raz spotykający się ze szkołą.

Pani Dyrektor życzyła  sukcesów w rozpoczętym właśnie nowym roku szkolnym, realizacji postawionych przed sobą celów, zdrowia i pogody ducha każdego dnia.

Po przemówieniu krótki program muzyczny przywołujący wakacyjne wspomnienia przedstawili uczniowie przygotowani pod kierunkiem pani Barbary Karaś, natomiast piękną scenkę dramatyczną odegrały panie – Wiesława Zachara i Monika Radziszowska-Gacek czytając dzieciom wiersz Stanisława Jachimowicza "Chłopczyk śród drogi".

Autor tekstu: Anna Stawarz