KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

Jesteś tu: » Strona główna » TO JUŻ SIĘ WYDARZYŁO... » KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

22 czerwca  2011r.

ROK SZKOLNY 2010/2011 dobiegł końca...

„Na świadectwach, wzbici w radość, odlecieli uczniowie,
drży powietrze po ich śmigłym zaniku.
Wakacje, panie profesorze!”

Julian Przyboś, Lipiec

22 czerwca - oficjalne zakończenie roku szkolnego. Oceny już wystawione, a uczniowie rozpoczynają zasłużone wakacje.

Nam -  nauczycielom dają w takim dniu wiele ciepłych słów, od których czasem łza kręci się w oku… (Szkoda tylko, że niekiedy muszą one wystarczyć na cały następny rok ).
Najlepsi odebrali nagrody za osiągnięcia w nauce, konkursach, zawodach sportowych., pozostali świadectwa ukończenia i promocji do następnej klasy. Uroczystość zakończenia roku szkolnego z udziałem dyrekcji, nauczycieli oraz uczniów rozpoczęła się  o godzinie 10.00 Mszą św. W Kościele Parafialnym, po czym na Sali gimnastycznej pani dyrektor – Dorota Twaróg życzyła wszystkim udanego wypoczynku.
Klasy szóste odchodzące do gimnazjum, przygotowały pod kierunkiem pani Barbary Karaś zabawną inscenizację na pożegnanie,  którą przedstawiły w dzień poprzedzający zakończenie roku szkolnego 2010/2011.

Autor tekstu: Anna Stawarz