TRADYCJE WIELKANOCNE 2011

Jesteś tu: » Strona główna » TO JUŻ SIĘ WYDARZYŁO... » TRADYCJE WIELKANOCNE 2011

Kwiecień  2011r.

TRADYCJE LUDOWE

" POLSKA WIELKANOC"

W dniu 7 kwietnia 2011r.  odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego: Tradycje ludowe „Polska Wielkanoc”, którego organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Łapanowie.  W konkursie udział wzięły dzieci ze wszystkich szkół podstawowych gminy Łapanów. Komisja w składzie: Pani Elżbieta Kukla, Pani Kazimiera Rybak, Pani Teresa Szewczyk i Pani Anna Bukowiec przyznawały nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach – forma przestrzenna oraz rysunek.
W kategorii forma przestrzenna I miejscem wyróżnione zostały dwie uczennice  z naszej szkoły:
Patrycja Jacewicz  oraz  Patrycja  Palonek

W kategorii rysunek laureatkami I miejsca zostały m.in. trzy uczennice Szkoły Podstawowej w Łapanowie:
Monika Gacal ,  Natalia Pukasz,  Kamila Palonek

Dla wszystkich uczestników Gminna Biblioteka Publiczna ufundowała piękne nagrody książkowe. Uroczystość podsumowania konkursu uświetnił występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Cichawce, którzy przygotowanymi piosenkami i wierszami wprowadzili wszystkich zebranych w nastrój Świąt Wielkanocnych.

Autor tekstu: Anna Stawarz