Dzień Dziecka 2013

Jesteś tu: » Strona główna » TO JUŻ SIĘ WYDARZYŁO... » Dzień Dziecka 2013

29 maja 2013r. był dla uczniów naszej szkoły radosnym, pełnym niespodzianek dniem. Pierwszą niespodziankę sprawiła pogoda. Po kilku chłodnych, deszczowych dniach w środowy ranek na bezchmurnym, błękitnym niebie zabłysło słonko. O kolejne atrakcje dla dzieci postarała się Rada Rodziców oraz Centrum Kultury Gminy Łapanów. Wspomniane niespodzainki pojawiały się na przyszkolnym placu aż do południa. Najpierw urósł trampolinowo-dmuchawcowy plac zabaw. Później pojawiła się „maszyna” produkująca popcorn i watę cukrową. Rodzice częstowali dzieci napojami i lodami, a wychowawcy rozdawali słodkie bułeczki sprezentowane przez właścicieli Piekarni Pogórze. W odwiedziny do dzieci „wpadła” myszka MIKI i na koniec odbył się pokaz wielkich baniek mydłanych. Był to dzień inny niż wszystkie o czym mogą świadczyć słowa zdyszanego (po skokach na trampolinie) szóśtoklasisty „ ostatni raz bawiłem się tak w zerówce”.