ŚWIĘTO KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

Jesteś tu: » Strona główna » TO JUŻ SIĘ WYDARZYŁO... » ŚWIĘTO KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

14 PAŹDZIERNIKA

ŚWIĘTO KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

Zgodnie z tradycją naszej szkoły obchody Święta Komisji Edukacji Narodowej uświetnione zostały programem artystycznym. Tegoroczna uroczystość odbyła się 11 października.
      Na początku spotkania wystąpiła p. dyrektor – Dorota Twaróg – życząc wszystkim pracownikom szkoły sukcesów i wytrwałości
w pracy z uczniami i dla uczniów.
      Następnie obejrzeliśmy inscenizację przygotowaną pod kierunkiem p.Katarzyny Kuski i p.Lidii Bzdyl-Jabłońskiej, która pokazywała w zabawny sposób szkołę z punktu widzenia nauczycieli. W drugiej części przedstawienia zobaczyliśmy klasę IVb w „Szkolnym Atlasie Uczniów”. Nad muzycznym opracowaniem uroczystości czuwała jak zwykle p.Barbara Karaś, natomiast krótki występ kółka tanecznego przygotowała p.Małgorzata Woźniak.

Autor: Anna Stawarz