ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

Jesteś tu: » Strona główna » TO JUŻ SIĘ WYDARZYŁO... » ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

29 czerwca po Mszy św. uczniowie, nauczyciele, rodzice zgromadzili się na sali gimnastycznej. Po powitaniu dyrektor szkoły – pani Doroty Twaróg - uroczyście odśpiewano hymn państwowy. Kolejnym punktem uroczystości był piękny występ taneczny zespołu „Łapanowianie”, który schodził ze sceny żegnany gromkimi brawami publiczności.
      Ważnym punktem uroczystości było powierzenie na czas kolejnych pięciu lat funkcji dyrektora szkoły pani Dorocie Twaróg, co spotkało się z powszechną radością uczniów i nauczycieli. Gratulujemy!

Potem wszyscy rozeszli się po raz ostatni w tym roku szkolnym do swoich sal lekcyjnych, aby odebrać owoce całorocznej pracy – świadectwa z promocją do następnej klasy lub świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Ci najlepsi otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe.  Wyrazem podziękowania za trud nauki i wychowywania były piękne kwiaty, które uczniowie wręczyli wszystkim nauczycielom.
      Ostatnie dni czerwca rozpieszczały nas bardzo słoneczną pogodą. Z optymizmem myślimy  więc o kolejnych dwóch miesiącach. Oby wakacje okazały się równie piękne i pozwoliły „naładować akumulatory” na cały kolejny rok szkolny.

Autor: Anna Stawarz