Konkurs plastyczny "Tradycje Wielkanocne" 2012

Jesteś tu: » Strona główna » Sukcesy,wyniki konkursów...itp. » Konkurs plastyczny "Tradycje Wielkanocne" 2012

W dniu 2 kwietnia br. w Domu Kultury w Łapanowie odbyło się podsumowanie konkursu pt. „Tradycje ludowe „Polska Wielkanoc”, którego organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Łapanowie.

Komisja w składzie Elżbieta Kukla, Kazimiera Rybak, Teresa Szewczyk i Anna Bukowiec oceniała prace w dwóch kategoriach: forma przestrzenna oraz forma obrazkowa.

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:
W kategorii: forma przestrzenna
I miejsca:
Raj Katarzyna (kl. III)
II miejsca:
Kukla Gabriela (kl. V), Kuczma Karolina (kl. V),
III miejsca:
Gacek Bernard (kl. IV), Kordeczka Klaudia (kl. V), Piasecka Karolina (kl. III), Brańka Natalia (kl. V), Gacek Mateusz (kl. VI)

W kategorii: forma obrazkowa
I miejsca:
Sotoła Patrycja (kl. VI)
II miejsca:
Sotoła Michał (kl. IV),
III miejsca:
Dedio Emilia (kl. V), Szklarzewicz Magdalena (kl. IV), Kawala Emilia (kl. VI)

Ponadto jury przyznało wiele wyróżnień w obydwu kategoriach, by docenić trud i wysiłek włożony przez dzieci w przygotowanie prac. Fundatorem nagród była Gminna Biblioteka Publiczna w Łapanowie.
Ceremonię podsumowania konkursu uświetnił program artystyczny przygotowany przez dzieci z naszej szkoły przygotowane pod kierunkiem p.Agnieszki Kogut i p.Barbary Karaś.