Koszykarze 2012

Jesteś tu: » Strona główna » Sukcesy,wyniki konkursów...itp. » Koszykarze 2012

MARZEC 2012

W marcu 2012r. wraz z menedżerami firmy Delikatesy Centrum rozegraliśmy mecz piłki koszykowej pomiędzy uczniami naszej szkoły, a zawodową ligą koszykarską z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z Krosna. Zdziwienie było ogromne, gdy zobaczyliśmy, z kim mieliśmy się zmierzyć. Na parkiet wyszli Panowie, których średnia wzrostu nie spadała poniżej 200 cm. Mimo tak wysokiej przewagi fizycznej, mecz zaliczyliśmy do udanych.
          Po wspaniałych rozgrywkach nastąpił czas na konkursy
i zawody indywidualne z „wielkimi Panami”. Niesamowitą radość sprawiły nam nagrody w formie mp3, mp4, słuchawek do telefonów, aparatów fotograficznych. Na koniec, dla szkoły, firma Delikatesy Centrum ufundowała 10 piłek koszykowych oraz innych gadżetów sportowych dla lepszej organizacji lekcji wychowania fizycznego.
          Liczymy na dalszą współpracę z organizacjami pozarządowymi, które tak hojnie i bez zobowiązań wspierają szkoły w realizacji zadań wychowawczych i dydaktycznych.