'SUKCESY SPORTOWE 2011/2012 - listopad

Jesteś tu: » Strona główna » Sukcesy,wyniki konkursów...itp. » 'SUKCESY SPORTOWE 2011/2012 - listopad

Sukcesy sportowe uczniów

Publicznej Szkoły Podstawowejw Łapanowie w roku szkolnym 2011/2012

listopad.

17 i 18 listopada w naszej szkole zostały rozegrane zawody w indywidualnym i drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców . Pośród 52 zawodników z całej gminy, ósemka z nich to  reprezentanci  naszej szkoły. Oto startujący i ich lokaty:
Aleksandra Rajzer miejsce II indywidualnie i drużynowo, Sara Leśniak miejsce 9-12 ind., II drużynowo, Kuska Julia 13-16 indywidualnie, 7-8 drużynowo, Czyż Joanna 9-12 indywidualnie, 7-8 drużynowo. Maciej Grabacki 13-16 I, 7-8 drużynowo, Łukasz Góral 17-24 ind, 9-12 drużynowo, Paweł Roj 9-12 ind., 7-8 drużynowo, Skimina Bartłomiej 17-24 ind., 9-12 drużynowo. Gratulujemy!!!

19 listopada 2011r. uczniowie z naszej Szkoły wzięli udział w turnieju o Puchar Dyrektora  Publicznej Szkoły Podstawowej w Cichawce. Drużyna chłopców zajęła I i IV miejsce, dziewczęta miejsce III i IV. Oto reprezentanci: Walczyk Gabriela, Duda Gabriela, Kubacka Aleksandra, Kaczmarczyk Paulina, Nastałek Weronika, Kawala Emilia, Czyż Joanna, Kuska Julia, Janus Natalia, Dudziak Mariola, Buczek Beata, Kruczek Kinga, Rudek Iwona, Kubacka Julia, Grzegorz Tabak, Galica Dariusz, Józkowicz Patryk, Szymon Rusek, Tuleja Mateusz, Kursa Patryk, Kosiba Adrian, Karcz Adrian.

Dnia 21 listopada w Leszczynie, Aleksandra Rajzer reprezentowała nas na zawodach powiatowych w tenisie stołowym, zajmując świetne 2 miejsce, jednocześnie awansując do zawodów rejonowych, które odbędą się w marcu w Skawinie. Życzymy powodzenia.

W dniu 22 listopada w Leszczynie nasze uczennice - Aleksandra Rajzer i Sara Leśniak - reprezentowały naszą Gminę w Drużynowym Powiatowym Turnieju Tenisa stołowego zajmując II miejsce. Gratulujemy i życzymy powodzenia na szczeblu rejonowym w Skawinie.