SUKCESY SPORTOWE 2011/2012 - wrzesień

Jesteś tu: » Strona główna » Sukcesy,wyniki konkursów...itp. » SUKCESY SPORTOWE 2011/2012 - wrzesień

Sukcesy sportowe uczniów

Publicznej Szkoły Podstawowejw Łapanowie w roku szkolnym 2011/2012 wrzesień.

9 września 2011r. uczniowie klas IV i V reprezentowali naszą szkołę w zawodach powiatowych o „Puchar Premiera Donalda Tuska”. W skład drużyny weszli: Jan Duda, Filip Duda, Paweł i Piotr Roj, Michał Dedio, Kamil Zagój, Szymon Ciszek. Drużyna ta zajęła I miejsce awansując jednocześnie do zawodów wojewódzkich.

Dnia 15 września w Sobolowie odbył się turniej Piłki Nożnej Chłopców. Drużyna z naszej Szkoły zdobyła II miejsce. W skład drużyny weszli: Sebastian Kapera, Adrian Karcz, Bartłomiej Dudzic, Hubert Janik, Kamil Banaś, Grzegorz Tabak, Szymon Rusek. Gratulujemy.

Dnia 19 września 2011r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIX Sztafetach Szlakiem Walk Partyzantów AK i BCh organizowanych z Wiśniowej do Dobczyc. Reprezentantami byli:
Sikora Marta, Kawala Emilia, Janus Natalia, Jacewicz Patrycja, Kaczmarczyk Paulina, Rusek Klaudia, Szewczyk Klaudia, Janik Hubert, Rusek Łukasz, Kursa Patryk, Józkowicz Patryk, Galica Dariusz, Skimina Bartłomiej, Góral Łukasz.  Drużyna ta zajęła II miejsce. Gratulujemy!

W dniu 28 września 2011r. najlepsi długodystansowcy naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych organizowanych nad Zalewem. Oto ich lokaty: Sikora Marta 11, Kawala Emilia 16, Janus Natalia 13, Jacewicz Patrycja 1, Kaczmarczyk Paulina 14, Rusek Klaudia 11, Szewczyk Klaudia 9, Kuska Julia 17, Kubacka Aleksandra 18, Czyż Patrycja 16, Czyż Joanna 31, Walczyk Gabriela 27, Palonek Kamila 30, Kowalczyk Aneta 19, Janik Hubert 5, Rusek Łukasz  , Kursa Patryk , Józkowicz Patryk , Galica Dariusz 4, Skimina Bartłomiej 8,Bartłomiej Duda 18, Jakub Młyński 13, Kamil Leśniak 19, Krzysztof Zagól 33, Julia Paszkot 15, Sabina Kubiszewska 26, Honorata Ciszek 16. Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Osoby, które zajęły miejsca od 1 do 6 będą reprezentować szkołę na zawodach wojewódzkich w Nowym Targu 5 października. Życzymy powodzenia.

Autor tekstu:Karolina Malik