Konkurs Ekologiczny "Na ratunek Ziemi" luty 2013r.

Jesteś tu: » Strona główna » Sukcesy,wyniki konkursów...itp. » Konkurs Ekologiczny "Na ratunek Ziemi" luty 2013r.

Szkolne eliminacje wojewódzkiego konkursu
„Na ratunek Ziemi”

Eliminacje szkolne turnieju wiedzy w kategorii klas IV-VI  odbyły się 20 lutego 2013r.,  a wzięło w nich udział 11 uczniów. Tematem przewodnim była Ekologia i ptaki. Największą liczbę punktów uzyskała Karolina Kaja z klasy VIC ireprezntowąła  szkołę w etapie wojewódzkim. Drugie miejsce w szkole zajęła Natalia Brańka z klasy VIC.

Eliminacje szkolne turnieju wiedzy w kategorii klas 0-III  odbyły się 25 lutego 2013r.,
a wzięło w nich udział 2 uczniów Hubert Irzyk (Ib) i Magdalena Satoła (IIa). Magdalena Sotoła zwyciężyła eliminacje szkolne i wzięł udział w etapie wojewódzkim.

Pod koniec lutego nastąpiło rozsztrzygnięcie konkursu  plastycznego.

W kategorii klas  0-III pierwsze miejsce w szkole zdobyła Emilia Grabowska  uczennica klasy IIc. Jej praca „Pingwin” zajęła również I miejsce w etapie wojewódzkim.

W kategorii klasy  IV-VI najpiekniejszą pracę płaską pt PAW wykonała Klaudia Szewczyk z klasy VIb, a najpiękniejszą pracę przestrzenną pt. „Chora Ziemia” Gabriela Kukla z klasy VIb.